Webové stránky

Webové stránky

Pre základnú prezentáciu na internete stačí aj jednoduchá webová stránka, kde sústredite informácie, ktoré potrebujete spolu s kontaktom. Neplaťte peniaze za niečo, čo nepotrebujete. U nás lacné neznamená nekvalitné. Už aj pri tomto modeli získate validnu stránku s moderným dizajnom podľa vašich požiadaviek.

Redakčný systém

Redakčný systém

Potrebujete si sami spravovať svoje webové sídlo, kontrolovať diskusné fóra, či pridávať zaujímavé novinky? Pre vás je tu nástroj, vďaka ktorému si obsah webovej stránky vytvoríte aj sami. Vďaka množstvu modulov si systém prispôsobite podľa svojich potrieb a zaplatíte len za to, čo naozaj potrebujete.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Zjednodušene môžeme povedať, že aj web stránka je počítačový program, v ktorom sa môžu objaviť chyby alebo nepresnosti. Uvedomujeme si to a vieme, že odovzdaním produktu zákazníkovi nič nekončí. Promptná oprava nahlásených chýb, zaškolenia do systémov vo vašom sídle, či konzultácie sú u nás samozrejnosťou.

 

Webové aplikácie menia svet

V ostatnom desaťročí nastúpili do popredia a valcujú všetko ostatné. Základom je príťažlivý dizajn, jednoduchá funkčnosť a prístupnosť. Každá webová stránka môže byť majstrovské dielo, ale aj nepodarok hodný zmazania. Jej špecifikum spočíva v rozsahu, použitých technológiách, analytických službách a konzultáciách, či hostingu.

Je preto nemožné označiť produkt cenovkou. Ponúkame vám aspoň orientačný cenník našich produktov a služieb, ktoré ale nie sú konečné a závisia aj od objemu spolupráce. Pre konečnú cenu nás neváhajte kontaktovať.

  • jednoduchá statická webstránka s 5 podstránkami (napr. úvod, služby, služby 2, o nás, kontakt), základným dizajnom a mesačnou podporou
  • kompletný webdizajn vašej stránky s viacerými podstránkami podľa požiadaviek so zapracovaním pripomienok
  • redakčný systém s možnosťou správy a tvorby obsahu webovej stránky s jedným zvoleným modulom a dvojmesačnou podporou